Akce a kurzy s ubytováním - kurzy jízdy na koních, angličtiny, catering firemních, kulturních a společenských akcí v Jizerských horách

Kurzy jízdy na koních

Kurzy výuky jízdy na koních

Pro milovníky koní jsme připravili víkendové a týdenní kurzy jízdy na koni . Pobyty u koní jsou vhodné pro pokročilé i pro ty jezdce, kteří ještě na koni neseděli. Vyzkoušejte si nejkrásnější pohled na Jizerské hory ze sedla koně.

Angličtina - výuka a intenzivní kurzy anglického jazyka

Angličtina - výuka a intenzivní kurzy anglického jazyka

Víkendové a týdenní intenzivní kurzy angličtiny a výuky anglického jazyka určené pro začátečníky i pokročilé pod vedením vysokoškolsky vzdělaných lektorů s bohatými zkušenostmi s výukou anglického jazyka všech úrovní znalostí angličtiny.

Společenské a kulturní akce

Společenské a kulturní akce

Po celý rok pořádáme u nás různé společenské a kulturní akce pro Vás i pro širokou veřejnost. Na všech akcích můžete ochutnat čerstvé speciality připravené v udírně či na grilu a točené pivko. Na vybraných akcích je zajištěna živá hudba a bohatá tombola.

Catering a cateringové služby

Catering a cateringové službyPro Vaši uzavřenou společnost či firmu zajistíme kompletní catering a cateringové služby v netradičním, klidném prostředí pomezí Jizerských hor a Krkonoš, které Vám zajistí pro Vaši akci absolutní soukromí.

Svatby, rauty, narozeninové oslavy

Svatby, rauty, narozeninové oslavyChystáte se oženit, vdát, uspořádat narozeninovou oslavu, párty nebo raut ? Nechte Vaše starosti na nás ! Připravíme pro Vás přesně podle Vašich představ a našich možností kompletní servis pro svatby, rauty, narozeninové oslavy , atp.

Firemní akce, školení, teambuilding

Firemní akce, školení, teambuildingPro firmy jsme ve spolupráci se zkušenými a osvědčenými externími lektory ze všech oblastí připravili širokou škálu firemních kurzů , akcí, kondičních kurzů, firemních školení, marketingové a manažérské kurzy zaměřené např. na management, obchod a komunikaci nebo jazykové kurzy angličtiny .


Ve spolupráci s těmito lektory jsme schopni pro Vás "ušít" firemní kurz či školení přesně na míru podle Vašich představ a požadavků.


Jakékoliv služby s pobytem u nás můžete po uhrazení někomu věnovat jako dárek - zde si můžete stáhnout dárkový poukaz .

Související články:

Reference ubytování a služeb penzionu a ranče U potoka
Dětský den - tradiční Den dětí na penzionu a ranči U potoka
Dovolená u koní, aktivní dovolená v Čechách na ranči s ubytováním
Adrenalin - extremní a adrenalinové sporty s ubytováním v Jizerských horách


 

Ubytování v penzionu v Jizerských horách

vítejte Cesky Polski Deutsch English Nederlands Français

 

Penzion U potoka - ubytování Jizerské Hory & Krkonoše | Sitemap | Webdesign & SEO - Atweb

Partneři: Dovolená Itálie bungalovy a hotely | Garážová vrata a brány | Levné ubytování penziony a hotely ČR | Přepravníky a přívěsy pro koně | Anglonubijská koza | Anglo-Nubian Goat | Originální české speciality na grilu a z udírny | Chov Anglo-nubijských koz | Domeny na prodej - Domain for sale