Ubytování Chorvatsko - ubytování na ostrově Vis v Chorvatsku

Ubytování Chorvatsko - ubytování na ostrově Vis v Chorvatsku


PŘÍMÝ KONTAKT NA UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH NA OSTROVĚ VIS

 

Ubytování Chorvatsko - ubytování na ostrově Vis v Chorvatsku

 

 

 

 

 

V říjnu loňského roku jsme se vydali s našimi psy autem na dovolenou do Chorvatska na ostrov Vis.

Ostrov Vis jsme si vybrali, jelikož je proslulý nejen malým turistickým ruchem, ale především svou krásou, zajímavostmi a díky své poloze velmi příznivými klimatickými podmínkami i v podzimních měsících.

Ostrov VIS

Ubytování Chorvatsko - ubytování na ostrově Vis v ChorvatskuTento zelený ostrov Chorvatska svojí faunou a ekologickou čistotou je pravou oázou klidu a relaxu pro vaši dovolenou. Ostrov Vis patří mezi nejslunnější ostrovy v Chorvatsku a je desátým největším ostrovem Chorvatska.

Okolní malé ostrůvky a útesy tvoří obraz ostrova ještě krásnějším. V dvou největších rybářských městech Vis a Komiža je množství kavárniček a restaurací, kde můžete ochutnat pravé mořské kulinářské speciality a výborná vína z vnitrozemí, kde najdete spousty vinic, olivových sadů a především pohostinných domácích obyvatel, kteří vám na přání připraví mnoho místních i dalmatských specialit.

Modra špiljaZa návštěvu také stojí nedaleký ostrov Biševo, známý nejen svými písečnými plážemi, ale především světoznámou Modrou jeskyní (Modra špilja), která je jedinečným přírodním fenoménem. Další jeskyni jménem Zelena špilja najdete na ostrově Ravnik. Ostrov Vis je ostrovem jeskyň, krásných pláží a výhledů.

Na své si na ostrově Vis přijdou především milovníci podmořského života, ať už to jen se šnorchlem či s plnou potápěčskou výbavou zde můžete objevovat krásné barevné ryby u pobřežních útesů, nebo v mořských hlubinách pochované legendy ztracených lodí.

rybolovOstrov Vis je i rájem rybářů – můžete lovit přímo z mol či s majitelem apartmánů (který je sám nadšeným rybářem) na otevřeném moři, kam vás určitě rád vezme na svém vlastním motorovém člunu.

Ostrov Vis je sice nejjižněji položeným ostrovem Chorvatské střední Dalmácie, ale jednoduše se sem dopravíte trajektem přímo ze Splitu za cca 2hodiny plavby.

Ubytování Chorvatsko - ubytování na ostrově Vis v ChorvatskuPřes ostrov vede cca 35km dlouhá, pěkná silnice. Na místní policisty a předpisy budeme dlouho s úsměvem vzpomínat. Velmi výstižná byla slova majitele apartmánů, kde jsme byli ubytováni: „Tady můžeš jezdit bez techničáku, řidičáku, bez SPZ, s alkoholem v krvi, ale musíš mít zapnutej pás a rozsvícená světla" – bohužel neznalost tohoto „zákona“ nás stála 500,- Kun… ;-)

Ubytování na ostrově Vis

Ubytování Chorvatsko - ubytování na ostrově Vis v ChorvatskuUbytováni jsme byli v luxusních, zcela nových apartmánech, na které jsme narazili čirou náhodou.

O to více jsme byli mile překvapeni, že majiteli apartmánového domu je velmi příjemná a ochotná mladá rodina ze Slovenska.


Apartmánový dům se nachází na jihovýchodní straně ostrova Vis v zátoce Milna s překrásným výhledem na otevřené moře a okolní ostrůvky. Všechny apartmány jsou komfortně vybaveny s plně zařízenou kuchyní, obývacím pokojem, ložnicí a terasou s výhledem na moře.

Ubytování Chorvatsko - ubytování na ostrově Vis v ChorvatskuApartmány jsou vybaveny centrální klimatizací a plazmovými TV, kde jistě oceníte i příjem SK a CZ programů.

Od moře je dům vzdálen pouhých 30 metrů. V okruhu 4 km jsou dostupné překrásné písečné i oblázkové pláže.

K dispozici je i venkovní grill a posezení v dalmátském stylu s výhledem na moře. Pro hosty jsou k dispozici před sluncem krytá parkovací místa.

 

Co dodat?

Ubytování Chorvatsko - ubytování na ostrově Vis v Chorvatsku Hledáte klid a pohodu i v hlavní sezóně, teplé, blankytně modré moře přímo pod okny, luxusní ubytování za přijatelnou cenu a příjemné jednání majitelů, kteří vám i poradí kam zajet na výlet či dobrou večeři?

Není nic jednoduššího, stačí přímo majitelům poslat objednávku ubytování či vaše další upřesňující dotazy bez jakýchkoliv jazykových bariér prostřednictvím formuláře níže, a už příští vaši dovolenou můžete prožít na jednom z nejkrásnějších ostrovů Chorvatska tak, jako my...

Přejeme šťastnou cestu a příjemný pobyt!

Přímý kontakt na majitele a rezervace pobytů

Kontaktním formulářem můžete komunikovat česky přímo s majiteli apartmánů, nebo lze volat od 1.května do 15. října na tel.: +385 995 978 467 a mimo tento termín na tel.: +421 905 964506 

 

Mapa Visu a poloha Apartmánů


Související články:

Výměna odkazů - ubytovací služby, cestovní ruch a turistika
Ubytování FIS mistrovství světa v klasickém lyžování - NORDIC WSC Liberec 2009
Dovolená, pobyty a zájezdy Last Minute


 

Ubytování v penzionu v Jizerských horách

vítejte Cesky Polski Deutsch English Nederlands Français

 

Penzion U potoka - ubytování Jizerské Hory & Krkonoše | Sitemap | Webdesign & SEO - Atweb

Partneři: Dovolená Itálie bungalovy a hotely | Garážová vrata a brány | Levné ubytování penziony a hotely ČR | Přepravníky a přívěsy pro koně | Anglonubijská koza | Anglo-Nubian Goat | Originální české speciality na grilu a z udírny | Chov Anglo-nubijských koz | Domeny na prodej - Domain for sale